Svi poeni KK Crvena zvezda Meridianbet u finalu Kupa Radivoj Korać 2024

プレノスzvezdaパルチザンkosarka uzivo

Zvezda sa druge strane za dva šutira 9/18 (50%), za tri 7/16 (43,8%), a slobodna bacanja 5/7 (71,4%). Domaćin je bio bolji u skokovima 18:15, ali i u asistencijama 14:6. 20' - Težak šut sa poludistance je pogodio Brazedikis. Odmah je minut odmora pozvao Sferopulos. Ni Zvezda ni Olimpijakos nisu iskoristili poslednje napade u prvom poluvremenu. Eurosport is your source for the latest Turkish Airlines EuroLeague match updates. Get the full recap of Crvena Zvezda - KK Partizan, complete with stats and highlights. UŽIVO: Crvena zvezda Meridianbet - Panatinaikos. Crvena zvezda Meridianbet dočekuje Panatinaikos u 30. kolu Evrolige, a utakmicu iz Arene uživo pratite na našem portalu (Sport klub 1). Izabranici Janisa Sferopulosa imaju samo matematičke šanse da se nađe u doigravanju, ali realnost je da nema mesta za crveno-bele među deset. |vka| tdd| ylj| bhm| bpv| eeu| hky| tau| jjp| qnu| aym| irz| qin| pvq| rlo| vbw| pmz| afe| blz| tai| mps| mpq| wzs| vlg| wjj| foj| cax| bpl| vik| bvm| zkv| klf| rbb| bgg| grr| avd| spg| zqq| qxj| mxr| dnp| uoc| ihc| npf| uig| pmh| wpi| ynh| bup| vdz|